‘Bomba e ditës’: Paulo Dybala në Real Madrid – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Bomba e ditës’: Paulo Dybala në Real Madrid

09:54 | 12 Shkurt 2019

E ardhmja e Paulo Dybalas është e pasigurt në Juventus.

Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici ka zbuluar planet e Paulo Dybalas te Juventus dhe ka qetësuar tifozët e “Zonjës së vjetër”.

“Dybala do të qëndroj këtu. Te Juventusi vetëm lojtarët që dëshirojnë të shkojnë, largohen. Edhe pse nuk është i rregullt në formacion ai është shumë i rëndësishëm për klubin” deklaroi Paratici.

Mediumet italiane kanë raportuar që Real Madridi po kërkon me ngulm sulmuesin argjentinas.

Komento: