‘Bomba e mbrëmjes’: Diego Godin kryen testët mjekësore të gjiganti nga Serie A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Bomba e mbrëmjes’: Diego Godin kryen testët mjekësore të gjiganti nga Serie A

00:04 | 25 Janar 2019

Drejtuesit e Inter e kanë marrë seriozisht përforcimin e ekipit në afatin e janarit.

Në orët e vonshme të së enjtes shumë nga mediat italiane kanë raportuar se Diego Godin ka kryer testet mjekësore me Inter.

Fabrisio Romano, Alfredo Pedulla si dhe disa gazetarë tjerë italianë poashtu kanë pohuar se Godin ka kryer testet mjekësore në mënyrë sekrete.

Godin pritet t’i bashkohet në verë Interit, si transfer i lirë.

Komento: