Bomba e mbrëmjes: Juventus ia ‘rrëmben’ yllin e madh Real Madridit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bomba e mbrëmjes: Juventus ia ‘rrëmben’ yllin e madh Real Madridit

00:00 | 11 Janar 2019

Juventus nuk po i ndahet Real Madridit.

Pasi kanë siguruar shërbimet e Aaron Ramsey nga Arsenali, Juventusi ka filluar kontaktet me menaxherin e Iscos.

Drejtori i klubit Italian, Fabio Paratici, ka mbajtur diskutime duke u përqendruar në interesin e klubit për të sjellë Iscon te Biankonerët, shkruan indeksonline.

Juventusi ka ëndërruar për afër 5 vite për ta sjellë Iscon në klub, dhe nëse kushtet janë, Isco më në fund do të transferohet në Itali.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!