‘Bomba e mëngjesit’: Inter po i transferon tre super lojtarë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Bomba e mëngjesit’: Inter po i transferon tre super lojtarë

08:49 | 29 Janar 2019

Afati i janarit për Interin po del të jetë shumë i nxehtë.

Inter do t’i bëjë disa transferime në këtë afat, por pa shpenzuar shuma të mëdha parash.

Skuadra italiane është duke tentuar që në këtë afat ta transferojë anëtarin e Parmas, Bruno Alves, përcjell lajmi.

Monaco është shumë afër që ta transferojë Mirandan, andaj Inter e do lojtarin e rivalit nga Serie A.

Nerazurët gjithashtu po lidhen edhe me transferimin e Domagoj Vida dhe anëtarin e Sassuolos, Gian Marco Ferrari.

Komento: