Bomba e mëngjesit: Raiola ia ofron yllin e Mancheser Unitedit – Real Madridit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bomba e mëngjesit: Raiola ia ofron yllin e Mancheser Unitedit – Real Madridit

08:51 | 05 Shkurt 2019

Real Madrid është në kërkim të një sulmuesi.

Kjo pasi gjiganti spanjoll nuk ka besim më në Karim Benzeman, andaj në verë do ta transferojë një sulmues.

Romelu Lukaku e ka humbur vendin e titullarit te Manchester United, andaj agjenti i tij, Mino Raiola, po ia ofron sulmuesin madrilenëve, përcjell lajmi.

Ole Gunnar Solskajer po e preferon, Marcus Rashfordin, Alexis Sanchezin dhe Jesse Lingardin si startues, duke mos e përjashtuar dhe Anthony Martialin.

Kështu, Raiola po ia ofron Real Madridit Lukakun, ndërsa në radarin e tyre është Harry Kane dhe Mauro Icardi.

Komento: