Bora bëhet si çokollatë, në këtë gjendje e poston vetën

20:43 | 30 Qershor 2022

Bora Zemani , është njëra nga moderatoret më të komentuara.

Më shumë se për profesionin e saj, ajo është përfolur për jetën e saj personale, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me aktorin, Donald Veshaj, ka bërë bujë të madhe, prandaj pothuajse çdo ditë ka qenë pjesë e mediave.

Është përfolur se ajo nuk do të jetë pjesë e Përputhen, prandaj Bora ka marrë disa ditë pushimi për vetën dhe djalin e saj.

Ajo për pak ditë ka marrë shumë ngjyrë, e këtë e ka dëshmuar përmes një fotoje që ka postuar nga pasqyra./ORAinfo/

Komento: