Bora e Beatrixa imitojnë njëra-tjetrën, shfaqen me kapelën e njëjtë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora e Beatrixa imitojnë njëra-tjetrën, shfaqen me kapelën e njëjtë

13:37 | 10 Gusht 2022

Bora e Trixa shfaqen me kapelën e njëjtë.

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj, ishin personazhet më të përfolura në media qysh kur Trixa krijoi lidhje me Donaldin në “BBV”.

Ani pse dikur ishin mikesha mes vete, sot ato nuk gëzojnë raport të mirë, shkruan lajmi.

Së fundmi kanë marrë vëmendje me paraqitjen e tyre të ngjashme.

Dyshja kanë publikuar foto në rrjetet sociale ku shfaqen me kapelën e njëjtë.

Ishte Bora ajo që publikoi rreth një muaj më parë disa foto e veshur me të zeza dhe me një kapelë.

E Trixa, publikoi rreth një javë më parë një foto ku kishte vënë një kapele të ngjashme me atë të Borës.

Por, moderatorja ka publikuar sërish një foto me të njejtën kapele në rrjetet sociale.

Komento: