Bora ekspozon trupin e saj, i tregon Donaldin se çfarë ka humbur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora ekspozon trupin e saj, i tregon Donaldin se çfarë ka humbur

23:59 | 21 Tetor 2021

Ani pse në skenë u preznatu si këngëtare, Bora Zemanin publiku e njohu dhe e pëlqeu më shumë se prezantuese.

Ka dy sezone që ajo po e prezanton një emision dashurie “Përputhen” , aty edhe ku mori famë më shumë, shkruan ORAinfo.

Ani pse është shumë e angazhuar në jetën profesionale, ajo gjithmonë është përfolur edhe për jetën e saj private.

Nga një lidhje që kishte më parë, ajo ka një djalë, derisa pesë muaj më parë u nda nga aktori simpatik, Donald Veshaj.

Së fundmi ajo ka pozuar në disa foto, ku shfaqet në formë të jashtëzakonshme, duke treguar kështu se e ka harruar ndarjen ./ORAinfo/

Komento: