Bora fotografohet vetëm në bikini, do ta ‘shkrijë’ Donaldin me format trupore – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora fotografohet vetëm në bikini, do ta ‘shkrijë’ Donaldin me format trupore

13:47 | 23 Maj 2022

Bora Zemani, është një personazh shumë i dashur për publikun.

Ajo mori një hov të madh që kur prezantoi emisonin e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

Me talentin dhe bukurinë e saj, ajo mori menjëherë vëmendjen e publikut duke u bërë kështu shumë e përfolur.

Bora, është një person shumë social, e mundohet që përditshmërinë e saj ta postojë edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto nga bregdeti.

E veshur vetëm me bikini, Bora ekspozon linjat e saj super hot.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ edhe Donaldin. /ORAinfo/

Komento: