Bora lajmërohet nga pushimet- nga kush po shoqërohet? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora lajmërohet nga pushimet- nga kush po shoqërohet?

10:54 | 28 Qershor 2022

Bora Zemani merr vëmendje me pozat nga pushimet.

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, pas një viti angazhimesh me emision duket se po kalon një kohë jo-produktive.

Larg ekranit e sharmit të zakonshëm, ajo ka njoftuar se ka nisur pushimet në Turqi.

Derisa ka zgjedhur një resort luksoz, ylli i “Përputhen” nuk ka ngurruar të sjell edhe disa poza atraktive.

E njëjta është shfaqur në një rrjetë transparente e kapelë në kokë, ndërkohë që ka pozuar tërësisht pa grim.

“Personi që po telefononi për momentin nuk mund të përgjigjet. Ju lutem lini mesazhin tuaj pas sinjalit”, ka thënë ajo.

Të shumta kanë qenë komplimentet që ka marrë në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Ajo siç u tha është larguar përfundimisht nga “Përputhen” dhe se në shtator do të rikthehet me një format të ri televiziv.

Komento: