Bora Zemani flet në “Përputhen” për puthjen e saj me Donaldin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bora Zemani flet në “Përputhen” për puthjen e saj me Donaldin

21:24 | 25 Tetor 2021

Përderisa në “Përputhen” vëmendja gjithmonë është e përqendruar në konkurrentët e këtij formati , sonte programi filloi ndryshe.

Siç edhe është pritur në bazë të zhillimeve të së premtes , Bora Zemani , moderatorja e “Përputhen”, ishte ajo që mori tërë përqëndrimin.

Puthja me ish të dashurin e saj Donaldin , me të cilin është ndarë para disa muajve , u bë senzacion në rrjetet sociale.

Ishte pikërisht kjo çështje për të cilën u pyet Bora sot në emision , përgjigjen për të cilën nuk hezitoi fare ta jepte.

Ajo pohoi që e premtja për të ishte një natë plot emocione.

Puthja me Donaldin edhe pse ishte e papritur për të , i dhuroi shumë ndjesi të mira.

Por, përveq puthjes me Donaldin dhe takimin me shoqen e saj të ngushtë Semin, Bora atë natë gjithashtu kishte përjetuar edhe një gëzim tjetër, pasi që ishte pikërisht ajo natë në të cilën shoqja e saj dhe e Semit e cila po priste fëmijë , u bë nënë. /ORAinfo/

Komento: