Borë e madhe, aksident i rëndë trafiku në Prizren, ka të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Borë e madhe, aksident i rëndë trafiku në Prizren, ka të lënduar

09:19 | 10 Janar 2019

Aksidentet e trafikur janë shumë të shpeshta kohëve të fundit në vendin tonë.

Një i tillë ka ndodhur pak minuta më parë.

Vetura në fjalë ka dalë nga rruga në Prizren, përderisa nuk dihet nëse si pasojë e këtij aksidenti ka të lënduar.

Duhet përkujtuar që autoritete e vendit kanë kërkuar kujdes të shtuar nga vozitësit pasi reshjet e borës janë duke vazhduar dhe rrugët shpesh herë janë të vështira për t’u kaluar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!