Borë e madhe, aksident i rëndë trafiku në Prizren, ka të lënduar

09:19 | 10 Janar 2019

Aksidentet e trafikur janë shumë të shpeshta kohëve të fundit në vendin tonë.

Një i tillë ka ndodhur pak minuta më parë.

Vetura në fjalë ka dalë nga rruga në Prizren, përderisa nuk dihet nëse si pasojë e këtij aksidenti ka të lënduar.

Duhet përkujtuar që autoritete e vendit kanë kërkuar kujdes të shtuar nga vozitësit pasi reshjet e borës janë duke vazhduar dhe rrugët shpesh herë janë të vështira për t’u kaluar.

Komento: