Borë e madhe në ‘Kodrën e Diellit’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Borë e madhe në ‘Kodrën e Diellit’

17:45 | 15 Prill 2019

Borë e madhe ka rënë sot në Kodrën e Diellit.

Shtresa e dëborës në Kodrën e Diellit në Maqedoni, ka arritur deri në 10 cm.

Për shkak të uljes së temperaturave gjatë natës reshjet e shiut kanë kaluar në reshje dëbore.

Kështu që në Qendrën e skijimit Kodra e Diellit raportohet se shtresa e dëborës ka arritur deri në 10 cm. Ky është një lajm i mirë për adhuruesit e sporteve dimërore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!