Borini-Milan, e papritur ajo çfarë ka bërë sulmuesi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Borini-Milan, e papritur ajo çfarë ka bërë sulmuesi

16:39 | 10 Shkurt 2019

Sulmuesi i Milanit, Fabio Borini hodhi poshtë një lëvizje në Kinë në janar për shkak të kërkesave të tij të pagës sepse ekipi kinez i ofroi pak.

Borini ishte i lidhur ngushtë me një largim nga Rossoneri dhe klubi kinez Shenzhen bëri një ofertë për të nënshkruar me italianin muajin e kaluar përcjell ORAinfo.

Një raport nga Calciomercato thotë se atij i është ofruar një pagë prej 5 milion euro për 3 sezone.

Kjo bëri që Borini të vendosë që të mos largohet nga klubi./ORAinfo/

Komento: