Brenda dhomës luksoze të Ariana Fejzullahut – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Brenda dhomës luksoze të Ariana Fejzullahut

09:12 | 23 Dhjetor 2019

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë një hap me modën, përcjell ORAinfo.

Ermali dhe Ariana para një muaji janë bërë prindër për herë të katërt dhe sollën në jetë një vajza që e kanë quajtur Ana.

E Ariana po vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet në dhomën e saj e mbushur me çanta firmato…

Duket se Ariana është shumë e dhënë pas çantave të shtrenjta. /ORAinfo/

Komento: