Brenda shtëpisë luksoze të Florit

10:49 | 08 Dhjetor 2018

Është ndër këngëtarët me të pëlqyer në vendet ku flitet shqip.

Këngëtari Flori Mumajesi si asnjëherë më parë ‘ i ka futur fansat’ brenda shtëpisë së tij.

Ai ka realizuar një video ku tregon gjithë dashurinë që ka qenushja e tij dhe reagimin e saj emocionues kur mungon Flori për një kohë të gjatë.

‘Ky është reagimi i maces time kur e merr malli’ ka shkruar Flori krah videos të realizuar në shtëpinë e tij. Shtëpia e Florit duket një ambjent i ngrohtë dhe i areduar me shije.

Komento: