Brenda shtëpisë së Almedës, familja e burrit bën festë të madhe për djalin

13:21 | 11 Maj 2019

Almeda Abazi dhe aktori shumë i njohur turk, Tolgahan Saiysman para pak ditëve janë bërë prindër për herë të parë.

Ajo solli në jetë një dalë që e quajtën me një emër turk, Efehan, përcjell ORAinfo.

E tani, Almeda është kthyer në shtëpi pas lindjes e atje duket se e ka pritur një surprizë.

Famija e burrit ia kanë zbukuar shtëpinë për një festë të madhe./ORAinfo/

Komento: