Breshër e shi i madh jashtë, por shikoni ҫfarë bëri Leonora Jakupi në ato momente – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Breshër e shi i madh jashtë, por shikoni ҫfarë bëri Leonora Jakupi në ato momente

00:00 | 21 Maj 2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Si të gjithë qytetarët e Kosovës, edhe Leonora është izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit.

E sonte ajo nga brenda ka publikuar një pamje ku shihet se jashtë po bie shi e breshër.

Duket se kjo pamje i ka pëlqyer shumë këngëtares së njohur kosovare./ORAinfo/

Komento: