Bruno e Klajdi sjellin një version të veçantë të këngës ‘Oj Lulije’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bruno e Klajdi sjellin një version të veçantë të këngës ‘Oj Lulije’

21:53 | 09 Tetor 2019

Bruno dhe Klajdi janë dy këngëtarë shumë të njohur nga Shqipëria.

Ata dhe grupi i tyre ‘Threedots’ janë më të pëlqyerit nga publiku, përcjell ORAinfo.

Bruno dhe Klajdi sot kanë sjellur një version shumë të veçantë të këngës ‘Oj Lulije’.

E kjo këngë ka ardhur pasi Klajdi risjelli në publik këngën ‘Shiu i verës’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!