Bukuroshja e “O sa mirë” vishet e rregullohet si zonjë e vërtetë, iu mahnit me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Bukuroshja e “O sa mirë” vishet e rregullohet si zonjë e vërtetë, iu mahnit me pamjen

15:12 | 01 Shtator 2019

Linda Jarani është aktore shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është bërë e njohur me rolin e “Shkodranes” nga seriali “O Sa Mirë”, shkruan ORAinfo.

Linda është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat për fansat e saj të shumtë publikon pamje të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: