Bullgarëve iu dhemb fitorja e Kosovës, revoltohen në stadium – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bullgarëve iu dhemb fitorja e Kosovës, revoltohen në stadium

22:54 | 10 Qershor 2019

Përkundër se në stadiumin në Sofje numri i tifozëve nuk është i madh, loja mes Kosovës dhe Bullgarisë nuk ka kaluar pa incidente.

Siç merr vesh Indeksonline, një zyrtar i Federatës së Futbollit të Bullgarisë ka gjuajtur me shishe, ku edhe ka lagur disa tifozë shqiptarë tek zona VIP.

E gjithë kjo ndodhi në momentin kur një lojtar humbi një rast për Bullgarinë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!