Bullgari – Kosovë, shënohet edhe goli i tretë në ndeshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Bullgari – Kosovë, shënohet edhe goli i tretë në ndeshje

22:03 | 10 Qershor 2019

Bullgaria ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Kosovës.

Vendasit, ani pse ishin fillimisht në disavantazh, kanë arritur me mjaft qetësi të rikthejnë rezultatin në favorin e vetë duke shënuar për 2-1.

Pasi goli i parë erdhi nga një gabim në fazën defanzive, bullgarët kësaj radhe kanë shënuar nga goditja standarde.

Një krosim i bukur brenda zonës bëri që Kristian Dimitrov (55’) me kokë të shënonte për 2-1.

Menjëherë pas pësimit të golit, kamerat kapën selektorin Bernard Challandes, i cili pritet të reagojë me disa zëvendësime.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!