Burrë e grua kapen duke vjedhur, ja si përfundojnë!

13:00 | 06 Dhjetor 2018

Një burrë dhe një grua janë kapur duke vjedhur.

Policia ka arrestuar një qift në rrugën “Rexhep Bislimi” në Viti, pasi që të njëjtit në qendrën tregtare, janë kapur në flagrancë duke vjedhur.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Komento: