Burri humbi jetën pasi ra nga ndërtesa, familjarët shkojnë në vendin e ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Burri humbi jetën pasi ra nga ndërtesa, familjarët shkojnë në vendin e ngjarjes

20:08 | 12 Shtator 2019

Një ngjarje mjaftë e rëndë ndodhi sot në Prishtinë.

Burri ndërroi jetë pasi ra nga një ndërtesë.

Familjarët kanë shikuar nga afër trupin e babait të tyre, që mbeti i vdekur, pasi ra nga banesa shumëkatëshe në Prishtinë.

Më poshtë mund të shihni disa pamje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!