Burri i Diellzës publikoi foton më të ëmbël me vajzën, ju ‘shkrijnë’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Burri i Diellzës publikoi foton më të ëmbël me vajzën, ju ‘shkrijnë’ me pamjen

12:45 | 12 Korrik 2019

Diellza Kolgeci është modelja shumë e njohur kosovare.

Ajo është gjithmonë në qendër të medieve rozë e sidomos në këtë kohën e fundit kur ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Elena, përcjell ORAinfo.

Së fundi, Fisniku ka realizuar një set fotografik me vazjën.

E babë e bijë ju ‘shkrijnë’ me pamjet./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!