Burri i saj vozitë veturën, e pabesueshme ҫfarë i bën Gëzimja atij

18:21 | 15 Dhjetor 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet burri i saj duke vozitur, ndërsa ajo po këndon./ORAinfo/

Komento: