Burri milioner, sot ia bleu Adelinës veturën që do e ëndërronin të gjithë

00:01 | 10 Maj 2019

Adelina Tahiri është këngëtarja e mirënjohur shqiptare nga Maqedonia.

Përveç me këngët, është jeta shumë luksoze e saj dhe e burrit ajo që e bën edhe më të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se burri i saj ia ka blerë veturën e saj të ëndrrave./ORAinfo/

Komento: