Burrit të saj nuk do t’i pëlqejë ky gjest i Adelina Tahirit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Burrit të saj nuk do t’i pëlqejë ky gjest i Adelina Tahirit

11:04 | 22 Tetor 2020

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku ka treguar se është bërë gati me dal.

E veshur krejt zi e me stil, Adelina po duket joshëse në këto imazhe.

Por ekspozimi i këmbëve në njërën foto duket se nuk do t’i pëlqej burrit të saj 50 vjeçar i cili është maqedonas. /ORAinfo/

Komento: