“Bye” PSG, ja ku po transferohet Cavani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Bye” PSG, ja ku po transferohet Cavani

08:24 | 22 Prill 2019

Edinson Cavani, nuk do të jetë pjesë e PSGA-së.

Edinson Cavani ende nuk është i bindur ta rinovoj kontratën, pasi e mendon largimin nga PSG.

Sulmuesi uruguain nuk është i lumtur me statusin e veçantë të Neymarit, andaj kjo e ka acaruar atë, duke e kërkuar kështu largimin, përcjell lajmi.net.

Cavani është i gatshëm të largohet nga PSG, gjersa disa skuadra të mëdha janë të interesuar për të.

Uruguaiani është duke tentuar të transferohet në Premierligë, aty ku e duan Chelsea dhe Manchester United.

Komento: