Calabria ‘selam’ Interit para derbit, do të fitojmë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Calabria ‘selam’ Interit para derbit, do të fitojmë

08:32 | 16 Mars 2019

Mbrojtësi i Milanit, Davide Calabria, foli për Sportmediaset një ditë para derbit kundër Interit, duke deklaruar se ekipi ka besim falë një formacioni të mirë.

“Ne jemi në një periudhë pozitive, jemi të sigurt, kemi mundësinë të dërgojmë një sinjal të rëndësishëm, kështu që derbi mund të jetë një hap i madh përpara për ne”.

“Interi është përpara nesh kur bëhet fjalë për strukturën e ekipit, sepse ata luajtën në Ligën e Kampionëve këtë sezon, por nuk do të heqim dorë deri në fund, ndeshje është pika fillestare, duke shkuar katër pikë të qartë në Inter do të jetë masiv.

“Një fitore do të na japë një shtytje të madhe, por do të ishte një shuplakë në fytyrë për Interin. Këtë vit ka qenë më e mira për mua që kur arrita në Milano, si për mua dhe për ekipin”, përfundoi ai. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!