“Çartet” ylli i Interit: Dua të kthehem në Romë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Çartet” ylli i Interit: Dua të kthehem në Romë

09:19 | 26 Dhjetor 2018

Radja Nainggolan, dëshiron të kthehet në Romë.

Kjo u zbulua dje në një rekord audio në të cilin mesfushori Inter i besoi miqve të tij nga kryeqyteti i dëshirës së tij për të lënë Interin dhe të kthehej në Giallorossi pas ngjarje të fundit që ndodhi me të përcjell ORAinfo.

Situata e lojtarit u përshkallëzua këtë javë kur belgu u pezullua nga klubi për arsye disiplinore dhe kështu do të humbasë ndeshjen e ekipit të tij kundër Napolit.

“Mamma mia, unë jam në një thertore këtu, por është në rregull, gjithnjë kam treguar gjithçka në fushë dhe në fund, gjithkush gjithmonë ka mbetur i heshtur, por nëse në një farë kohe disa tifozë të Interit do të fillojnë të shajnë a * *, Betohem se do ta thyej ate ****.

“Meqë jam mik i Totti, ndoshta ai do të shtyjë për një kthim, por atëherë unë duhet të bëj një rrëmujë këtu që të mund të shkoj, kuptoj? ” tha ai./ORAinfo/

Komento: