Carvajal zbulon ekipin e ri të Ramos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Carvajal zbulon ekipin e ri të Ramos

16:43 | 29 Maj 2019

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos dhe presidenti Florentino Perez duhet të sqarojnë bisedimet rreth një transferimi të mundshëm në Super League kineze, thotë Dani Carvajal.

Perez tha të hënën se Ramos nuk do të lejohej të largohej si futbollist i lirë, dhe tani shoku i tij i ekipit dëshiron përgjigje,përcjell ORAinfo.

“Ajo që është normale është se Ramos merr oferta dhe është logjike që shumë klube duan të kenë shërbimet e tij”, tha Carvajal.

“Por presidenti dhe ai duhet ta qartësojnë atë. Do të isha shumë e lumtur që do ta kisha [në Real Madrid] vitin e ardhshëm”./ORAinfo/

Komento: