“Çenari” e vesh djalin me shumë stil, sa shumë është rritur ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Çenari” e vesh djalin me shumë stil, sa shumë është rritur ai

23:50 | 17 Gusht 2019

Ata kanë pak muaj që janë bërë prindër.

Aktorja dhe modelja shqiptare, Almeda Abazi, ka një familje të mrekullueshme dhe jetë të lumtur familjare.

E martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, dyshja e njohur muaj më parë u bën prindër të një djali.

Prindërit e vogëlushit, Efehan publikoj imazhe të ndryshme familjare, ishte Tolgahan ai që ka postuar një fotografi në Instagram me djalin e tij, duke u kombinuar me veshje teksa babai e i biri dukeshin për mrekulli.

Komento: