Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e kunatave? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e kunatave?

13:41 | 22 Tetor 2020

Çfarë ndodhi me bashkëpunimin e Engjëllushës e Leartës?

Një nga prurjet muzikore që bëri bujë pa u publikuar ishte bashkëpunimi mes Engjëllusha Salihut dhe Learta Jakupit.

Ishte menduar të lansohej në pranverën e 2020-s por që nuk ndodhi.

Learta tregoi se kjo ndodhi si pasojë e pandemisë e dueti është shtyer për një moment tjetër.

Sipas informacioneve kënga do të jetë e publikuar në vitin 2021./Prive

Komento: