Çfarë po ndodh me Agnesën, në këtë gjendje del rrugëve të Nju Jorkut – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çfarë po ndodh me Agnesën, në këtë gjendje del rrugëve të Nju Jorkut

11:05 | 23 Dhjetor 2018

Agnesa Vuthaj përveç që është një modele shumë e suksesshme, ajo tani po arrin sukses shumë të madh me markën e saj të veshmbathjeve , ‘Agnesa Vuthaj’.

Agnesa u bë e njohur për publikun që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, dhe që nga atëherë është një ndër modelet më të pëlqyera, shkruan
ORAinfo/

Ajo krahas angazhimeve në profesion është shumë aktive në rrjete sociale me postime nga jeta e saj private e profesionale.

E sot, ajo gjendet në Nju Jork dhe nga atje ka postuar imazhe të ndryshme, mirëpo ajo që ka rënë në sy është një fotografi ku ajo shfaqet pa grim dhe me flokët e kapura./ORAinfo/

Komento: