Chelsea – Bournemouth, befasi në formacionet zyrtare

20:18 | 19 Dhjetor 2018

Do të zhvillohet ndeshja mes Chelseas dhe Bournemouthit.

Chelsea do të kërkojë kalimin në gjysmëfinale të EFL Cup.

Për ta bërë këtë, skuadra e trajnerit Maurizio Sarri duhet ta mposht Bournemouthin.

Ndeshja mes Chelsea dhe Bournemouth fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare: Chelsea – Bournemouth

Komento: