Chelsea dhe PSG në “luftë”, shkak ky futbollist i Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Chelsea dhe PSG në “luftë”, shkak ky futbollist i Milanit

09:57 | 13 Shkurt 2019

Mesfushori i Milanit, Franck Kessie mund të jetë në rrugën e tij për të PSG, raporton CalcioMercarto përcjell ORAinfo.

Ylli i Bregut të Fildishtë ka qenë një nga interpretuesit më të mirë të Milanit këtë sezon, por thuhet se ka gjasa të shitet për të ndihmuar në financimin e një lëvizjeje për futbollistin e Chelsea, Tiemoue Bakayoko, i cili është në një kredi të gjatë në klub.

Kujtojmë se edhe Chelsea ishte e interesuar për Kessie dhe mendojnë të bëjnë një shkëmbim mes tij dhe Bakayoko./ORAinfo/

Komento: