Chelsea me ketë formacion synon ta mposht Huddersfield – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Chelsea me ketë formacion synon ta mposht Huddersfield

15:30 | 02 Shkurt 2019

Skuadra londineze Chelsea synon që sot të nxjerr rezultat pozitiv kundër Huddersfield.

Chelsea dhe Huddersfield takohen në ‘Stamford Bridge’ për të zhvilluar ndeshjen e javës së 25-të.

Skuadra e Maurizio Sarrit, pas dy humbjeve radhazi do të kërkojë fitoren ndaj Huddersfield, që renditet në vendin e fundit në renditjen tabelare në Premierligë.

Ndeshja mes Chelsea dhe Huddersfield fillon nga ora 16:00.

Formacionet zyrtare:

Chelsea:

Huddersfield:

Komento: