Chelsea po ia rrëmben yllin Bayernit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Chelsea po ia rrëmben yllin Bayernit

21:31 | 30 Dhjetor 2018

Bayern Munich kanë thënë për Chelsea se ata duhet të paguajnë 30 milionë funte për të nënshkruar mesfushorin Mats Hummels në janar, thotë The Sun përcjell ORAinfo.

Blutë po kërkon të përforcohet në fazën e mbrojtës dhe ka shënjestruar 30-vjeçarin, i cili nuk është më një startues automatik në Bayern.

Hummels është i interesuar për një lëvizje në Stamford Bridge, por Bayern i ka dhënë Chelseas një afat prej 14 janarit për të bërë një lëvizje në mënyrë që të lejojë kohën e bavarezëve të nënshkruajnë një zëvendësim para mbylljes së dritares së janarit./ORAinfo/

Komento: