Chelsea – Tottenham, këto janë formacionet startuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Chelsea – Tottenham, këto janë formacionet startuese

20:20 | 24 Janar 2019

Janë publikuar fomacionet zyretare për ndeshjen mes Chelsea dhe Tittenham.

Chelsea dhe Tottenham do të përballen në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të EFL Cup.

Ndeshjen e parë e kanë fituar Spurs me rezultat minimal, 1 me 0, ndërsa blutë sonte do të tentojnë ta përmbysin rezultatin në ‘Stamford Bridge’.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare, gjersa Tottenhami do të jetë pa lojtarët si, Harry Kane dhe Delle Alli, që janë të lënduar, ndërsa Soun Heung-Min është duke marrë pjesë në Kupën e Azisë.

Më poshtë mund ‘i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave për ndeshje që starton në ora 20:45.

Chelsea:

Tottenham

Komento: