Çika e Shkurtës, një ndër bjondet më të bukura, e dëshmon fotografia

14:57 | 09 Dhjetor 2018

Gresa Behluli është vajza e këngëtares shumë të njohur dhe shumë të pëlqyer, Shkurte Fejzës.

Ajo mori edhe vetë profesionin e nënës dhe që të dyja ushtrojnë profesionin e përbashkët nënë e bijë, përcjell ORAinfo.

Gresa dhe Shkurta janë parë bashkë në shumë manifestime që janë mbajtur për këtë fundvit.

Ajo ëshyë shumë aktive në rrjete sociale dhe sot ka postuar një fotografi të së kaluarës, e më të cilën na e dëshmon së është një ndër bjondet më të bukura të ëstradës./ORAinfo/

Komento: