City me këtë formacion synon fitore ndaj Wolverhampton Wanderers

20:41 | 14 Janar 2019

Manchester City e pret Wolverhampton Wanderers, ndaj së cilës synon të fitoj për të ruajtur hapin me liverpoolin për kreun e tabelës.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Ëolverhampton Ëanderers.
Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi net.

Man City kërkon me doemos fitoren, për të mbajtur hapin me liderët e Liverpool.

Ëolves në anën tjetër synojnë të bëjnë befasinë e tretë me radhë, pasi kanë mposhtur Tottenhamin dhe Liverpoolin.

Ndeshja fillon në ora 21:00. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare.

Man City:

Wolves

Komento: