Çka po ndodh, zhduket edhe një femër në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Çka po ndodh, zhduket edhe një femër në Prishtinë

11:37 | 11 Nëntor 2019

Është rritur numri i zhdukjes së femrave në Prishtinë.

Një vajzë është zhdukur në mesditen e së dielës në lagjen “Hajvalia” të Prishtinës.

Rastin e ka raportuar në polici, babai i saj.

“Një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Komento: