“Çmendet” Barça, ofron 100 milionë plus Coutinhon për yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

“Çmendet” Barça, ofron 100 milionë plus Coutinhon për yllin e madh

18:04 | 13 Gusht 2019

Barça e do me çdo kush Neymarin.

Barcelona ka dërguar një delegacion në Francë për bisedime me Paris Saint-Germain për një marrëveshje për Neymar,përcjell ORAinfo.

Menaxheri teknik Eric Abidal, së bashku me anëtarin e bordit Javier Bordas dhe Andre Cury, një specialist në tregun brazilian, janë larguar në Paris për të diskutuar një ofertë me vlerë 100 milion euro plus Philippe Coutinho për yllin e Brazilit./ORAinfo/

Komento: