Çmendet Barcelona, ofron Coutinhon dhe para për ‘bishën’ e sulmit

08:38 | 25 Dhjetor 2018

Ylli brazilian Philippe Coutinhon po largohet nga Barcelona.

Gjiganti spanjoll dëshiron ta bëjë një transferim gjigant me të përfunduar ky sezon.

Skuadra katalonase është e vendosur që ta transferoj Kylian Mbappen nga PSG-ja, përcjell “lajmi.net”.

Barcelona është e gatshme që ta ofroj Philippe Coutinhon dhe një shumë të parave për ta transferuar francezin.

PSG nuk dëshiron të heq dorë Mbappe, por UEFA është duke i hetuar për rregullin financiar, andaj janë të detyruar ta shesin atë.

Komento: