“Çmendet” Barcelona, po e shet futbollistin më të shtrenjtë në histori – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Çmendet” Barcelona, po e shet futbollistin më të shtrenjtë në histori

00:03 | 10 Shkurt 2019

Barcelona është e hapur për të dëgjuar ofertat për Philippe Coutinho vetëm një vit pas nënshkrimit të tij nga Liverpooli, thotë Marca përcjell ORAinfo.

Nënshkrimi prej 145 milionë eurosh (127 milionë funte / 166 milion dollarë) nuk ka qenë në formë të mirë për ekipin katalanas këtë sezon.

Manchester United dhe Chelsea raportohet se po e përcjellin brazilianin dhe mund të i bëjnë një ofertë para verës dhe Barca mund ta lërë të shkojë nëse mund të afrohet me tarifën që kanë paguar./ORAinfo/

Komento: