“Çmendet” Barcelona, po ia rrëmben nga duart yllin e madh Milanit

16:01 | 11 Janar 2019

Barcelona po konsideron të bëjë një lëvizje në formë të huazimit për Alvaro Morata, raporton The Sport.

Spanjolli është e interesuar të largohet nga Chelsea përcjell ORAinfo.

Sulmuesi i Chelseat dëshiron të largohet nga Stamford Bridge këtë dimër dhe thuhet se agjenti i tij ka zhvilluar bisedime me Sevillen dhe Atletico Madridin. Duhet se cekur që edhe Milan kishte kohë të gjatë që e vëzhgonte situatën e tij.

Por Barca tani është vendosur të hyjë në garë ndërsa ata shikojnë për të sjellë një mbështetës përpara për gjysmën e dytë të fushatës./ORAinfo/

Komento: