“Çmendet” Bayern, ofron 120 milionë për yllin e Realit

09:02 | 25 Shkurt 2019

Bayern Munich janë të gatshëm të paguajnë € 120 million për të transferuar Marco Asensio të Real Madridit, thotë Don Balon përcjell ORAinfo.

Asensio është i gatshëm të largohet nga Santiago Bernabeu pas rënies së formës te Reali nën urdhrat e Santiago Solari.

Bayern thuhet se tashmë ka kontaktuar me lojtarin dhe i ka ofruar atij një kontratë fitimprurëse në një përpjekje për ta joshur atë në Gjermani./ORAinfo/

Komento: