“Çmendet” Juventus, pranon ta shesë Pjanicin dhe Khedirën, për yllin e madh të Realit

14:13 | 24 Dhjetor 2018

Juventusi nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ani pse ka një ekip të kompletuar, Allegri e ka ndërmend të përforcohet edhe më tutje përcjell ORAinfo.

Juventusi është gati të shesë Miralem Pjanic dhe Sami Khedira për të financuar një ofertë për yllin e Real Madridit, Isco, raporton Mundo Deportivo.

Isco mund të largohet nga Real dhe ekipi italian janë të interesuar për të transferuar spanjollin nr, megjithëse Arsenali, Manchester City, AC Milan dhe Napoli janë gjithashtu të interesuar për shërbimet e tij./ORAinfo/

Komento: