“Çmendet” Juventusi, ofron 8O milionë për yllin që dikur e kishte

13:10 | 12 Dhjetor 2018

Ani,pse shpenzoi më shumë se 105 milionë për Ronaldon verën që e lamë pas, Juventusi nuk e ka ndërmend të ndalet.

Madje ekipi bardhezi po përgatitet që të bëjë një ofertë prej 80 milionë për mesfushorin e Manchester United, Paul Pogban përcjell ORAinfo.

Francezi thuhet se është i pakënaqur në Manchester dhe ëndrra e Juventusit mbetet për ta kthyer atë në Torino në janar.

Zonja e Vjetër do të dhurojë një çmim prej 80 milionë euro për kualifikimin e saj në fazën e 16-të të Ligës së Kampionëve dhe sipas gazetës me bazë në Torino, Juventusi është gati të dërgojë këto para Djajëve të Kuq në mënyrë që të ketë yllin e tyre në afatin e transferimit të dimrit.

Juventusi është gjithashtu i interesuar për Isco të Real Madridit, i cili gjithashtu po përpiqet të përballet keq me menaxherin e tij të ri Santiago Solari./ORAinfo/

Komento: